Maak Afspraak Boek Training

Beste Perfect Eyelash klant,

Na het positieve advies vanuit het RIVM kunnen wij jullie bij deze informeren dat wij onze Studio en Academy deuren weer zullen openen vanaf 11 mei 2020.

Perfect Eyelash Studio’s

Als wimper en wenkbrauw Studio en Academy voldeden wij altijd al aan de hoogste veiligheid en hygiëne standaarden, zoals het gebruik van mondkapjes, handschoenen, desinfectie, sterilisatie van instrumenten en het schoonmaken van onze locaties. Al onze Perfect Eyelash Studio’s zijn GGD gekeurd.

​De gezondheid en veiligheid van jullie en ons team heeft onze hoogste prioriteit en daarbij willen wij jullie de beste zorg en service bieden. Binnen ons team hebben we ons de afgelopen weken voorbereid op een nieuwe manier van werken. 

Wij houden ons aan alle voorwaarden en richtlijnen welke zijn goedgekeurd door het RIVM. Bekijk hier al onze extra maatregelen voor in de Studio's en bekijk hier de maatregelen voor onze Academies.

​Wij, het hele team van Perfect Eyelash, verheugen ons om je weer te mogen zien!

Contact

Als je tevreden bent, zijn wij blij. Neem gerust contact met ons op als je vragen hebt.

*Wij zullen jouw vraag op werkdagen binnen 24 uur behandelen.

Contact